החומרים שלנו

אנחנו בבונזאי מבינים כמה חשובה, לכם ההורים, איכות החומרים מהם עשויים הרהיטים המיועדים לחדר הילדים והנוער שלכם.
על מנת להקל עליכם את בחירת חומר הגלם ממנו ייוצר הרהיט שלכם, ריכזנו עבורכם מידע על כל החומרים בהם אנו משתמשים בתהליך יצירת הרהיטים שלנו.

עץ האורן גדל בעיקר בארצות בהן שורר מזג אוויר קר מאוד. הוא שייך למשפחת העצים המחטניים (כמו אשוח ואורן) וצבעו נוטה לצהבהב.
זהו אחד העצים הנפוצים ביותר בשימוש בתעשיית הריהוט והבנייה, בשל חוזקו, גמישותו, משקלו הקל ועלותו הנמוכה.
גזע העץ עובר חיתוך בלבד לתצורה של לוחות אשר אינם עוברים תהליך נוסף של עיבוד והעץ נשאר בצורתו הטבעית. את הלוחות אנו חותכים לגדלים שונים וצובעים בצביעת תנור.
מלוחות אלו אנו מייצרים המיטות, השולחנות והכוורות אשר תוכלו לראות ולחוש בחנות.

כל רהיטי העץ הצבועים, עוברים צביעת תנור אטומה בצבעי טמבור ונירלט, אשר אינם מכילים חומרים רעילים ועופרת ועומדים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות ומשרד התקנים. 
שיטה זו משמרת את הצבע בתוך חומר הגלם ממנו עשוי הרהיט והיא הופכת אותו לעמיד לאורך שנים.

לוחות עץ הליבנה מורכבות בשכבות שכבות המודבקות יחד בדומה לטכניקת לוחות הסנדביץ'. טכניקה זו הופכת את הלוחות לחזקים, איכותיים ועמידים מאוד בפני עומסים גבוהים, מכות, רטיבות, לחות ופגעי מזג האוויר. בשל חוזקם, הם מצוינים לשימוש בארונות מטבח וחדרי ילדים.

תוכלו לבחור ממגוון רחב של פתרונות פרזול, מסילות וצירי דלתות בטכנולוגיית טריקה שקטה מבית Hettich גרמניה, וממבחר של כ-100 סוגי ידיות לבחירה מניקל ועד עץ. 
בכל ארונות ההזזה שלנו מותקן מנגנון הזזה מבית
INDAUX – ספרד, אשר מיוצרים מחומרים איכותיים ותחת תקן ISO9001.

שכבות של פלטות עץ המודבקות האחת לשניה בלחץ גבוה ובשיטת שתי וערב, מה שהופך את הפלטות למסיביות, כבדות ובעיקר עמידות לאורך זמן ובפני רטיבות.

שבבית עשויה מתהליך של מחזור עודפי עץ ונסורת, על ידי הדבקה בלחץ גבוה הדוחס את החומר והופך אותו למקשה אחת ממנה יוצרים לוחות בעוביים שונים כאשר הפופולריים ביניהם 17 מ"מ,  מ"מ 28 ו- 56 מ"מ אשר אותן מצפים במלמין יצוק.  החומר נותן מענה מצוין לריהוט חזק ועמיד במחיר אטרקטיבי. 

את פלטות המלמין ניתן לקבל בציפוי high gloss הנותן לפלטות גימור מבריק המדמה זכוכית. 

ציפוי העשוי משכבה דקה מאוד של עץ משובח. את הציפוי מקובל להדביק על לוחות סנדביץ' או MDF, כך שמתקבל מראה אחיד של עץ מלא ואיכותי ללא העלויות הגבוהות של עץ מלא והחסרונות הידועים של עמידות בפני לחות ורטיבות.
ניתן להשיג את הציפוי ממגוון עצים: בוק, מייפל, דובדבן, אלון, אלון מבוקע ואגוז אפריקאי.

אנחנו בבונזאי מאמינים ברהיטים פרי דמיונו וטעמו של הלקוח.
תוכלו לשלב בדלתות הארונות מגוון סוגי זכוכיות כגון: זכוכית סבתא, זכוכית שקופה, זכוכית חלבית, זכוכית לקובל וזכוכית קליר.

MDF (שבבית עשויה מתהליך של מחזור עודפי עץ ונסורת) ברמת דחיסות גבוהה אשר עבר תהליך של איטום למים אשר הופך אותו לעמיד בתנאי לחות ורטיבות. בשל עמידותו הגבוהה לתנאים אלו ניתן להשתמש בו בריהוט המיועד לחדרים בסביבה לחה כגון ארונות המטבח והמקלחת.
החומר מגיע לבית הלקוח לאחר איטום וצביעה ההופכים את החומר לבטוח לשימוש בסביבת ילדים וטף. בשל התהליך אותו עובר חומר, הוא עומד בתקנים מחמירים.