הילדים הם מרכז עולמינו.
באופן טבעי, נבחר עבורם את הטוב ביותר בכל תחנה בחייהם: בלימודים, בבריאות, בתזונה, בלבוש, במשחקים וגם בחדר השינה שלהם.
הילדים של היום מבלים יותר בחדרם מאשר בחוץ עם חברים ולכן כיום, החדר צריך להיות השילוב המושלם בין שימושיות לבין עולמם הפנימי.
חדר הילדים הוא המקום שבו הם משחקים, חולקים חוויות עם חברים, לומדים ונחים. זה המקום שבו הדמיון מקבל דרור ובו נרקמים החלומות הכי גדולים שלהם. ריהוט חדר הילדים צריך להיות עמיד וללוות את הילד משלב הילדות ועד שנות ההתבגרות. הריהוט צריך לעמוד בפני פגעי מזג האוויר אבל גם בפעולות הכי נמרצות שלהם: בטיפוס על המיטה כאילו היא הר גבוה, קפיצות על המזרון בשמחה ואפילו עמידה בתוך מגירת הבלגאן.
אנחנו בבונזאי מאמינים שחדר הילדים הוא שילוב בין הגשמת החלומות והטעם האישי לבין איכות ועמידות המוצרים, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, ייצור ישראלי כחול לבן וחומרי גלם העומדים בתקנים המחמירים ביותר.
הרהיטים שלנו מיוצרים במפעל המתמחה בייצור ריהוט חדרי ילדים ונוער למעלה מ-20 שנה, ממבחר גדול של חומרים, על מנת לאפשר לכם לעצב לילדיכם את חדר החלומות שלהם, משלב התכנון ועד לעיצוב הסופי.
תוכלו לבחור ממגוון עשיר של סוגי עץ שונים, ציפויים, פרזולים, ידיות, צבע ואפילו את גודל הרהיט תוכלו לעצב בהתאמה אישית.
חומר הגלם של העצים והפרזולים שלנו בעלי תווי תקן מחמירים, מגיעים אלינו מאירופה והרהיטים מיוצרים במפעל בישראל. הרהיטים הצבועים עוברים צביעת תנור בצבעי העץ של נירלט וטמבור, כך שאינם מכילים חומרים רעילים.